“En popüler” yurt olarak üniversite kampüsü içerisinde yurtlar bölgesinde bulunan yurt binamız depreme karşı dayanıklı olup ses ve ısı izolasyonu mevcuttur. Yurdumuz her şey bir çatı altında düşüncesiyle 3 blok ve 3 kattan oluşmaktadır.

Fakülte ve idari binalara yürüyüş mesafesinde olup giriş katında öğrencilerimizin alışveriş yapabilecekleri supermarket, yemek yiyebilecekleri restorant -cafe, berber salonu ve öğrenci çamaşır toplama merkezi bulunmaktadır. Yurt binamızda özel güvenlik ekibi, kartlı giriş sistemi, iç ve dış mekanlarda kamera sistemi, yangın uyarı sistemi, 24 saat sıcak su, jeneratör ve ayrıca her katta öğrencilerin ortak kullanımı için tam donanımlı mutfak (ocak, fırın, mikrodalga v.s.) bulunmaktadır.

Çağdaş yönetim anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeden öğrencilerimizle bütünleşmeyi sağlamak, başarının doğru çalışma ortamından geçtiğinin bilinci içerisinde değerli misafirlerine rahat, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak.

Yurt yönetimi ve çalışanları öğrencilerin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri için gerekli özen ve gayreti göstermekte, deneyimli kadromuz ile verdiğimiz hizmet gururumuz, her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışmak sözümüz olsun.

Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak, iş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak, işte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak, emeğe ve insana değer vermek, modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.